Raiola: Pogba kushton 100 mln euro

Publikuar tek: sport, më 17:58 21-02-2015 Raiola: Pogba kushton 100 mln euro

Mino Raiola vendos çmimin e Paul Pogba, i cili tashmë është shndërruar në objektiv për shumë klube europiane.

Gjatë një interviste për të përditshmen spanjolle “Marca”, Raiola paralajmëron Realin, klub i cili prej kohësh është në ndjekje të talentit francez se : “Paul kushton 100 milion euro. Nëqoftëse Reali është i interesuar të më telefonojnë”.

 Pavarsisht deklaratave të Raiolës e ardhmja e Pogba është ende e paqartë pasi Juventusi nuk ka ndërmend të privohet nga aftësitë e një prej lojtarëve më të mirë që ka në ekip, por në rast të një oferte me tre shifra situata mund të ndryshojë. “Pogba është lojtari më i mirë i gjeneratës së tij, objektivi është të vazhdojë me të njejtat ritme dhe shumë shpejtë mund të bëhet më i miri në botë”, shprehet Raiola.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.16588401794434
array(1) { ["section"]=> string(38) "raiola-pogba-kushton-100-mln-euro-4046" }