Rama apo Berisha, kush e fiton betejën e shikueshmërisë në rrjetet sociale (Statistikat)

Publikuar tek: aktualitet, më 22:27 13-09-2018 Rama apo Berisha, kush e fiton betejën e shikueshmërisë në rrjetet sociale (Statistikat)

Thuasje të gjitha emisionet kanë nisur sezonin e ri në televizionet e njohura shqiptare.

Këtë të enjte vendin në studio e kanë aktorë të mëdhenj të politikës në vend.

Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur të jetë i ftuari i parë i emisionit “Open” përballë gazetares Eni Vasili.

Ndërsa ish-kryeministri Sali Berisha ndodhet përballë gazetarëve në emisionin “Opinion” të Blendi Fevziut.

Të dyja emisionet transmetohen LIVE në faqet e Facebook të tyre, por kush e fiton betejën e shikueshmërisë duket qartë.

Rreth 4.5 mijë qyetarë po ndjekin “live” Berishën në Facebook, ndërsa shikueshmëria te Rama lëviz nga 1.5 në 2.5 mijë njerëz.

dfhrth45h5h.jpg

dferhh5h.jpg

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « ‘Edhe nëse do të rrija në Shqipëri 100 vjet, nuk do t’ i kuptoja kurrë politikanët’
Ambasadori Lu flet për sulmin ndaj Klodiana Lalës: Tregimi i së vërtetës po frikëson zyrtarët e korruptuar »
Article Logic
Execution time: 0.0044748783111572
array(1) { ["section"]=> string(92) "rama-apo-berisha-kush-e-fiton-betejen-e-shikueshmerise-ne-rrjetet-sociale-statistikat-134235" }