Rama batuta me komentuesit, shkrihet së qeshuri me atë që e quan 'gomar' dhe ja si i përgjigjet

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:50 26-03-2017 Rama batuta me komentuesit, shkrihet së qeshuri me atë që e quan 'gomar' dhe ja si i përgjigjet

Teksa po afron fushata zgjedhore, duket se kryeministri Edi Rama gjithnjë e më shumë bëhet aktiv në rrjetet sociale, ku së fundmi ka nisur edhe rubrikën e re, “ERTV” ku transmeton live nga takimet me qytetarë të ndryshëm.

Në postime Rama merr komente të shumta, por nuk përton t’i përgjigjet një pjese të madhe, madje ndonjëherë edhe atyre që e ofendojnë. I tillë ka qenë rasti me një djalë të ri që e quan ‘gomar’, por Rama e ‘shkollon’ menjëherë.

Komentuesi: O edo je ba sì gomari i 12 shpive

Edi Rama: Mevlan mos pi cigare dhe shko ne shkolle, se nuk behesh njeri duke share te tjeret me emra kafshesh

Komentuesi: Lena dc une i bera 1compliment nuk e shava

Edi Rama: Hahahahaha o Mevlan qeke 1sh per komplimenta, s'te kapkam dot, po do mundohem ta kuptoj se i bie te jete kompliment shume i madh ky me gomar e me 12 shtepi

q3bhq3hne.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.033010959625244
array(1) { ["section"]=> string(98) "rama-batuta-me-komentuesit-shkrihet-se-qeshuri-me-ate-qe-e-quan-gomar-dhe-ja-si-i-pergjigjet-73189" }