Rama befason dasmorët, shikoni çfarë bën në këtë video private

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:52 28-05-2017 Rama befason dasmorët, shikoni çfarë bën në këtë video private

Kryeministri Edi Rama ka shpërndarë në Facebook një tjetër video nga koleksioni i tij privat.

Rama duket në video teksa takon dhëndërrin dhe nusen në një dasmë, më pas fillon të bëjë fotografi me dasmorët duke e eklipsuar çiftin që martohet.

Ndiqni pamjet: 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025174140930176
array(1) { ["section"]=> string(67) "rama-befason-dasmoret-shikoni-cfare-ben-ne-kete-video-private-80310" }