Rama buzëqesh me krahasimin e gazetës turke “Hurriyet”

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:16 13-05-2015 Rama buzëqesh me krahasimin e gazetës turke “Hurriyet”

Kryeministri Edi Rama ka postuar një fotografi në "Twitter" nga agjensia informative turke “Hurriyet”, e cila e krahason Ramën dhe Erdoganin për nga gjatësia.

Duket se ky krahasim i ka ngjallur buzëqeshjen kryeministrit Rama, komenti i vetëm i të cilit ka qenë një “smiley” :-))) .

Sipas portalit informativ turk “Hurriyet”, Erdogan është i gjatë 1.85 cm ndërsa Rama 2.02 cm.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020644187927246
array(1) { ["section"]=> string(58) "rama-buzeqesh-me-krahasimin-e-gazetes-turke-hurriyet-11085" }