Rama dhe akademiku Qosja më në siklet se kurrë, skena që vuri mbrëmë në vështirësi personalitetet në qendrën e madhe të biznesit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:36 03-03-2017 Rama dhe akademiku Qosja më në siklet se kurrë, skena që vuri mbrëmë në vështirësi personalitetet në qendrën e madhe të biznesit

Kryeministri Edi Rama dhe akademiku Rexhep Qosja e kanë ndjerë veten shumë në siklet mbrëmë kur teksa merrnin pjesë në inagurimin e një qendre të madhe biznesi, befas ka dalë një balerinë dhe ka nisur të performojë para tyre.

Me një veshje ngjitur pas trupit dhe me format e dukshme, balerina ka vënë në vështirësi dy personalitetet.

Mjafton të shikoni fytyrën dhe shikimin e tyre për të kuptuar se sa rehat duken.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Këtë duhet ta zhveshin lakuriq e ta ndjekin me k** në dorë”, aktivisti “masakrohet” në rrjetet sociale dhe i publikon të gjitha
“Çanta Chanel e Gucci nga 43 mijë euro, orë e unaza me diamantë”... Gazetari publikon FOTOT e jetës së "krimbur" në para të dekanit legjendar të Tiranës »
Article Logic
Execution time: 0.015443086624146
array(1) { ["section"]=> string(133) "rama-dhe-akademiku-qosja-me-ne-siklet-se-kurre-skena-qe-vuri-mbreme-ne-veshtiresi-personalitetet-ne-qendren-e-madhe-te-biznesit-70626" }