Rama dhe Kodheli të qeshur mes ushtarëve seriozë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:00 04-04-2015 Rama dhe Kodheli të qeshur mes ushtarëve seriozë Edi Rama dhe Mimi Kodheli mes ushtarakëve shqiptarë

Edi Rama dhe Mimi Kodheli kanë pozuar në një mënyrë krejt ndryshe nga e zakonshmja ditën e djeshme. Të qeshur si gjithnjë kuptohet, por ama mes ushtarakëve.  Rama është ulur në bisht duke hedhur krahët në supet e dy ushtarakëve, kurse ministria që i drejton ata, ka mbajtur një pozicion më autoritar në këmbë, por e buzëqeshur gjithsesi.

Nuk dihet nëse Rama dhe Kodheli buzëqeshin me arritjen e ushtarakëve që gjatë gjithë kohës siç ua kërkon detyra janë shfaqur seriozë, apo buzëqeshja ka ardhur vetvetiu pas urdhrit të prerë të fotografes ‘’Gati’’.

Fotoja është shkrepur dje, pas ceremonisë së 6 vjetorit të bashkimit të Shqipërisë me NATO-n, që Rama e ka cilësuar si “Aleanca unikale e lirisë’’.Vetë Kodheli ka zgjedhur të publikojë sot në profilin e saj në ‘’Facebook’’ një foto më serioze, nga moment I parakalimit të saj me Ramën.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030801057815552
array(1) { ["section"]=> string(53) "rama-dhe-kodheli-te-qeshur-mes-ushtareve-serioze-7792" }