Rama dhe Meta darkë sekrete? Gazetari: Kujdesni halat!

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:00 21-02-2017 Rama dhe Meta darkë sekrete? Gazetari: Kujdesni halat!

 Kryeministri Edi Rama dhe kryeparlamentari Ilir Meta po darkojnë sonte me njëri-tjetrin.

Gazetari Bledian Koka i ka ironizuar politikanët për darkën sekrete, teksa iu drejtohet,  “aman kujdesni halat”.

“Kujdes menunë!...
Darka Rama-Meta që po zhvillohet sonte, është pak a shumë në periudhen e ngjalave. Kështuqë, aman kujdesni halat :)
p.s...ne nuk po themi që po prishet koalicioni se fundja darkë po hanë...”,-shkruan gazetari në Facebook, pa treguar detaje për darkën. 

Akoma nuk është thënë asgjë për darkën sekrete, se ku po zhvillohet dhe për çfarë po diskutohet, por situata politike është me të vërtetë shumë e nderë. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027415990829468
array(1) { ["section"]=> string(57) "rama-dhe-meta-darke-sekrete-gazetari-kujdesni-halat-69486" }