Rama dhe Meta inagurojnë shtëpinë muze të Kadaresë. Një foto së bashku në dhomën e pritjes

Publikuar tek: politike, më 14:40 30-01-2016 Rama dhe Meta inagurojnë shtëpinë muze të Kadaresë. Një foto së bashku në dhomën e pritjes

Rama dhe Meta inagurojnë shtëpinë muze të Kadaresë. Një foto së bashku në dhomën e pritjes, ku u janë bashkuar edhe kryetarja e Bashkisë së Gjirokastrës Zamira Rami, e shumë të tjerë.

“U çelën dyert e shtëpisë së Kadaresë! Pas restaurimit plot shije, një arsye më shumë për të vizituar Gjirokastrën; qytetin që po rilind hap pas hapi pas tatëpjetës së rrënimit rrënqethës të njëzet e kusur viteve pa shtet...”, tha Rama.

Meta ka qenë në Gjirokastër edhe për të takuar strukturat e LSI-së.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rama te Mamaqi, flet për Zahon dhe planin për ta çuar në çerdhen në Surrel, për kë shok do zihej me grushta dhe shumë të tjera... (INTERVISTA)
Përplasja zbret tek të rinjtë, Këlliçi: Micko gjen mënyra të reja punësimi për socialistët, trafikant droge profesioni i pëlqyer »
Article Logic
Execution time: 0.021783113479614
array(1) { ["section"]=> string(95) "rama-dhe-meta-inagurojne-shtepine-muze-te-kadarese-nje-foto-se-bashku-ne-dhomen-e-pritjes-31335" }