Rama dhe Meta, një foto me stafin e restorantit luksoz ku darkuan mbrëmë

Publikuar tek: politike, më 20:05 21-01-2016 Rama dhe Meta, një foto me stafin e restorantit luksoz ku darkuan mbrëmë

Kryeministri Edi Rama dhe kryetari i Kuvendit, Ilir Meta, darkuan mbrëmë për rreth dy orë në një prej restoranteve të Tiranës, ndërsa syri kureshtar i mediave mundi të shkrepë disa foto në ambientet e jashtme të restorantit.

Megjithatë një fotografi të veçantë ka mundur të realizojë stafi i “Restorant Prestige”, të cilën më pas e ka publikaur në profilin e vetë. Në foto shihen dy krerët e koalicionit qeverisës teksa pozojnë të qeshur për kamerën.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ben Blushi në Kuvend: 21 janari, dita aleate e çdo qeverie në Shqipëri
Dokle deputetëve të PS-së: Po të mos ishte SHBA, do flinit mbi dosjet e krimit »
Article Logic
Execution time: 0.01683783531189
array(1) { ["section"]=> string(77) "rama-dhe-meta-nje-foto-me-stafin-e-restorantit-luksoz-ku-darkuan-mbreme-30628" }