“Rama dhe Veliaj dy supermenët që po ndriçojnë Shqipërinë” (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:44 12-06-2017 “Rama dhe Veliaj dy supermenët që po ndriçojnë Shqipërinë” (FOTO)

“Rama dhe Veliaj dy supermenët që po ndriçojnë Shqipërinë”, kështu i konsideron fotografi i njohur Agim Rama, kryeministrin Edi Rama dhe kryebashiakun Erion Veliaj.

Në një foto ku shihet Veliaj e Rama me ish-miss Shqipërinë Valbona Selimllari, e cila prej muajsh punon si këshilltare në Bashkinë e Tiranës, fotografi ka lavdëruar kryeministrin e kryebashkiakun për punët e tyre. 

Në foto, të tre ngjajnë të buzëqeshur, të veshur sportiv. Veliaj e Valbona me bluzë me kukulla, ndërsa Rama me bluzën e fushatës. /Newsbomb.al/ 

 

AGIMI.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021403789520264
array(1) { ["section"]=> string(67) "rama-dhe-veliaj-dy-supermenet-qe-po-ndricojne-shqiperine-foto-82133" }