Rama “dhëmb për dhëmb” me komentuesit, vë në sedër Rean: Se ke dhe emrin e vajzës sime... (REPLIKAT)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:30 07-02-2017 Rama “dhëmb për dhëmb” me komentuesit, vë në sedër Rean: Se ke dhe emrin e vajzës sime... (REPLIKAT)

Kritika të forta në adresë të kryeministrit Edi Rama nga ndjekësit në Facebook.

Rama ka gjetur kohën të replikojë me të gjithë, ndonëse edhe këtë herë s’e ka shmangur ironinë therëse, ndonjëherë edhe të tepruar.

“Ça sektori thotë ky gomar ...ku ka bujqësi Durrsi ..por do pa kjo pun do pyt se kujt ja ka ble atë flotë ..me siguri Vangjyshit...”, i shkruan një komentues Ramës i cili më pas e ka cilësuar si injorant.

“Gomari është një kafshë e mire pune, ndërsa injoranti është nje njeri i keq llafesh”.

Kryeministrit i shkruan edhe një vajzë me emrin Rea dhe Rama pasi e komplimenton duke i kujtuar që ka emrin e vajzës së tij i replikon si më poshtë:

ediii.png

edi1.png

edi2.png

ediiii3.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023658990859985
array(1) { ["section"]=> string(97) "rama-dhemb-per-dhemb-me-komentuesit-ve-ne-seder-rean-se-ke-dhe-emrin-e-vajzes-sime-replikat-67990" }