Rama dikton titullin që duhet të kenë të gjitha lajmet për Sali Berishën

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:22 26-05-2016 Rama dikton titullin që duhet të kenë të gjitha lajmet për Sali Berishën

Deklaratat e ish kryeministrit Sali Berisha bëra sot nga Kuvendi dhe jashtë ambienteve të tij për gazetarët i kanë bërë përshtypje edhe kryeministrit Edi Rama i cili në mënyrë ironike sugjeron vetëm një titull për lajmet lidhur me Berishën.

“Gjithe lajmeve për shejtanbudallalleqet e Saliut u shkon veç një titull:"Hedh një budalla një gur në lume 100 të mençur s'e nxjerrin dot"...shkruan kryeministri nga rrjeti social ndërkohë që në foltoren e Kuvendit është duke folur deputeti Ben Blushi.

rama.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018454074859619
array(1) { ["section"]=> string(78) "rama-dikton-titullin-qe-duhet-te-kene-te-gjitha-lajmet-per-sali-berishen-41574" }