Rama do i japë Vuçiçit për të pirë e ngrënë me gotat dhe pjatat me flamurin shqiptar

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:42 27-05-2015 Rama do i japë Vuçiçit për të pirë e ngrënë me gotat dhe pjatat me flamurin shqiptar

Kryeministri Rama do të darkojë sonte me homologun e tij serb Vuçiç.

Gotat dhe pjatat që do t’i serviren për të pirë e për të ngrënë Vuçiçit mbajnë të gjitha simbolin tonë kombëtar, shqiponjën e flamurit dhe përkrenaren e Skëndërbeut. Nuk e dimë se si do e presë Vuçiç këtë por dimë që Rama nuk e ka ndërmend të ndryshojë “dekor”.

Lexo edhe: 

Vuçiç këndon himnin serb, Rama sheh nga qielli helikopterët (Video)

Vuçiç i referohet Kosovës si "Kosova dhe Metohija": Nuk pajtohemi. Rama: Njohja, çlirim për ju

Rama: Dialogu Serbi-Kosovë jo vetëm në letër, kundër ksenofobisë në Ballkan

Kryeministri serb poston në Twitter foton zyrtare të takimit në Pallatin e Brigadave

Vuçiç "zbardh" misterin e dronit: Ismaili shkaktoi incidentin diplomatik

Vuçiç:Krenar që jam i pari kryeministër serb që vi në Shqipëri. Faleminderit për mikpritjen

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02392578125
array(1) { ["section"]=> string(90) "rama-do-i-jape-vucicit-per-te-pire-e-ngrene-me-gotat-dhe-pjatat-me-flamurin-shqiptar-12063" }