Rama do të bëjë Selfie, por Florjana nuk e ka mendjen

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:01 14-06-2015 Rama do të bëjë Selfie, por Florjana nuk e ka mendjen Rama duke u bere gati per nje foto selfie me Florjanen

Një foto interesante për facebook-bomb na propozohet nga vetë kryeministri Rama, i cili gjatë kësaj fushate po përdor fotot selfie dhe videot selfie. 

Ka postuar në faqen e tij zyrtare foton kur Rama është totalisht i fokusuar për të bërë një foto selfie me Florjana Kokën, kandidaten e PS që garon në Bashkinë e Sarandës. Por ndërkohë, duket se Florjana akoma nuk është vendosur në këtë pozicion për të bërë videon apo foton e propozuar nga kryeministri.

Dhe kjo foto, duket se i ka pëlqyer shefit të qeverisë, i cili e ka postuar menjëherë edhe në rrjetin social facebook.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071840286254883
array(1) { ["section"]=> string(58) "rama-do-te-beje-selfie-por-florjana-nuk-e-ka-mendjen-13560" }