Rama e emëroi zv.ministër të Damian Gjiknurit, ish-këshilltari i kryeministrit ndryshon look (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:58 08-10-2017 Rama e emëroi zv.ministër të Damian Gjiknurit, ish-këshilltari i kryeministrit ndryshon look (FOTO)

Ditën e djeshme u mbajt Asambleja Kombëtare e Partisë Socialite.

Kryeministri prezantoi listën e plotë me 33 zv.ministrat e rinj të qeverisë “Rama 2”.

Një ndër ta renditej edhe ish këshilltari i tij, Artan Shkreli, i cili dje është emëruar si zv.ministër i Damian Gjiknurit në ministrinë e Energjitikës dhe Infrastrukturës.

Mirëpo, ajo që bie në sy në llogarinë  e tij në facebook sot është se Shkreli shfaqet ndryshe dhe me një look të ri. Ai ka qethur flokët e tij, siç duket edhe nga kjo foto e postuar prej tij.

Nuk dihet pse Shkreli e ka marrë këtë vendim, sidomos tani që edhe temperatuart nuk janë në favor të atyre që s’kanë flokë.

 

22323496_10156562210568765_1279068993_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.067406177520752
array(1) { ["section"]=> string(102) "rama-e-emeroi-zv-minister-te-damian-gjiknurit-ish-keshilltari-i-kryeministrit-ndryshon-look-foto-95132" }