Rama e ironizoi keq në Kuvend, ja me çfarë po merret tani Rajmonda Bulku

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:40 29-11-2017 Rama e ironizoi keq në Kuvend, ja me çfarë po merret tani Rajmonda Bulku

Disa ditë më parë në një nga seancat parlamentare, kryeministri Edi Rama ironizoi Rajmonda Bulkun, ish-deputeten demokrate, referuar një deklatate të aktores.

Basha tha se Ramës i kishte ardhur fundi por me të marrë fjalën, kryeministri iu kthye: "Ishte një deputete këtu që më numëronte "tik tak tik tak" ku është ajo tani? Kështu që Lul mos mq numëro mbrapsht se në fakt ty të vjen fundi.

Për kuriozitetin e Ramës por dhe të gjithë të tjerëve, aktorja e njohur, e tërhequr tashmë nga skena politike, sapo ka bërë një video-reklamë për një kompani hidrosanditare.

Bulku shfaqet e bukur dhe me ton bindës ndërsa u thotë qytetarëve të zgjedhin pikërisht atë firmë, që për efekt reklame, nuk po ia zbulojmë emrin.

bo.png

bo1.png

bo2.png

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Me kë shkon në palestër zëdhënësja e Berishës, shumë...s’do ta besojnë!
Ndodh edhe kështu, qytetari nga Vlora i dërgon vaj ulliri mikut korçar por çfarë i bën shoferi rrugës është e trishtë... »
Article Logic
Execution time: 0.017778158187866
array(1) { ["section"]=> string(78) "rama-e-ironizoi-keq-ne-kuvend-ja-me-cfare-po-merret-tani-rajmonda-bulku-101222" }