Rama e mori në stadium, Erion Braçes i vjen fanella e Ronaldos në shtëpi, kush ia solli (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:50 28-08-2018 Rama e mori në stadium, Erion Braçes i vjen fanella e Ronaldos në shtëpi, kush ia solli (FOTO)

Dy ditë më parë kryeministri Rama ishte në Torino për të ndjekur ndeshjen Juventus-Lacio. Teksa udhëtimi i kryeministrit drejt Italisë ngjalli shumë reagime, Rama ndau në rrjetet sociale atë që ai e quajti ‘foton e vitit’ krah yllit portugez Cristiano Ronaldo.

 

Po ashtu kreu i qeverisë tregoi se kishte marrë edhe një fanellë prej tij. 

Ndërkohë, deputeti socialist Erion Braçe ka publikuar një foto në Instagram me fanellën  e Ronaldos. Por ndryshe nga kryeministrit, Braçes i ka ardhur vetë në shtëpi bluza.

“Kur të vjen vllai nga jashtë shteti dhe të sjell dhuratë Bardh e Zi!”, shkruan Braçe në përshkrimine fotos, duke mos dhënë më shumë detaje.

brace.jpg

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0095388889312744
array(1) { ["section"]=> string(97) "rama-e-mori-ne-stadium-erion-braces-i-vjen-fanella-e-ronaldos-ne-shtepi-kush-ia-solli-foto-132405" }