Rama e nis ditën me një FTESË: Duke filluar nga data 30 nëntor…

Publikuar tek: aktualitet, më 08:16 09-11-2018 Rama e nis ditën me një FTESË: Duke filluar nga data 30 nëntor…

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën e sotme me një ftesë për të përfituar nga programet mbështetëse në bujqësi.

Rama i bën thirrje të interesuarve të aplikojnë duke filluar nga data 30 nëntor duke prezantuar projektet për zhvillimin e fermës e të ekonomisë në fshat.

“Mirëmëngjes, dhe me këtë ftesë për të përfituar nga programet mbështetëse në bujqësi dhe të aplikoni duke filluar nga 30 Nëntori me projektet tuaja për zhvillimin e fermës e të ekonomisë në fshat, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vrasja në ish-Bllok/ Gazetari zbulon 2 EMRAT që policia nuk i identifikon dot: Martinaj hyri në lokal për të sulmuar Matën! Do ketë perla... (E PLOTË)
Atentati në Durrës, zbulohet sa LEKË pagoi miku i Shullazit për t’u liruar para kohe nga burgu »
Article Logic
Execution time: 0.021971940994263
array(1) { ["section"]=> string(68) "rama-e-nis-diten-me-nje-ftese-duke-filluar-nga-data-30-nentor-140840" }