Rama e nis ditën me një ftesë të veçantë për të gjithë shqiptarët

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:15 04-11-2017 Rama e nis ditën me një ftesë të veçantë për të gjithë shqiptarët

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën e sotme me një ftesë për të gjithë shqiptarët në të gjithë territorin e vendit.

Rama if ton qytetarët që të bëhen pjesë e Fushatës Kombëtare të Leximit: “Takohemi për një libër”.

“MIRËMËNGJES dhe me këtë ftesë për t’u bërë pjesë e Fushatës Kombëtare të Leximit #TakohemiPërNjëLibër, ju uroj një ditë të mbarë.

Për të gjetur eventin me pranë jush apo librin dhe autorin tuaj të preferuar ndër 200 aktivitetet që mbahen në çdo qytet e në shumë fshatra të vendit”, shkruan Rama në rrjetet sociale. 

 

rasma.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032762050628662
array(1) { ["section"]=> string(71) "rama-e-nis-diten-me-nje-ftese-te-vecante-per-te-gjithe-shqiptaret-98302" }