Rama e nis ditën me një lajm të mirë, shpall vende të lira pune në administratë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:16 30-10-2017 Rama e nis ditën me një lajm të mirë, shpall vende të lira pune në administratë

Pas shkarkimit të drejtuesëve në burgje, kryeministri Edi Rama e nis dutën duke bërë thirrje për të nxitur të gjithë aplikuesit që duan të konkurrojnë për vendet vakante në 24 Institucionet e Ekzekutimit të Vendimeve Penale.

Kryeministri uron të gjithë shqiptarët një ditë të mbarë me këtë informacion, ndërsa sipas tij aplikimet mbyllen më 12 nëntor.

“MIRËMËNGJES dhe ju uroj një ditë të mbarë me nxitjen që të merrni pjesë në konkurimin e hapur për vendet vakante të Drejtuesve në 24 Institucionet e Ekzekutimit të Vendimeve Penale.

Për të gjithë të interesuarit, afati i fundit i aplikimit është data 12 Nëntor dhe për t'u njohur me kushtet dhe kriteret e kandidimit në këtë proces të radhës transparent të konkurrimit publik, të bazuar në parimin e meritokracisë, mjafton një klikim në: www.drejtesia.gov.al”, shkruan Rama. 

22886171_10155265987071523_897680160232051295_n.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070550441741943
array(1) { ["section"]=> string(84) "rama-e-nis-diten-me-nje-lajm-te-mire-shpall-vende-te-lira-pune-ne-administrate-97678" }