Rama e nis ditën me një PREMTIM: Nga Veriu në Jug, 300 kantiere do t'u ndryshojnë faqen...

Publikuar tek: aktualitet, më 08:23 12-02-2019 Rama e nis ditën me një PREMTIM: Nga Veriu në Jug, 300 kantiere do t'u ndryshojnë faqen...

Kryeministri Edi Rama ka publikuar mëngjesin e sotëm një video me pamje nga qendra të ndryshme shëndetësore të cilat janë transformuar.

Rama thotë se brenda këtij mandati 300 kantiere do t'u ndryshojnë faqen qendrave shëndetësore të Shqipërisë.

'Mirëmëngjes, dhe me kënaqësinë që nga Veriu në Jug, 300 kantiere do t'u ndryshojnë faqen brenda këtij mandati qendrave shëndetësore të Shqipërisë, duke i transformuar nga rrënoja fyese për dinjitetin njerëzor, në pika shërbimi normal për qytetarët e këtij vendi, ju uroj një ditë të mbarë', shkruan Rama.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0050680637359619
array(1) { ["section"]=> string(92) "rama-e-nis-diten-me-nje-premtim-nga-veriu-ne-jug-300-kantiere-do-t-u-ndryshojne-faqen-152455" }