Rama e nis ditën me rrëfimin e një çifti anglez: Çfarë gjetëm në Shqipëri gjatë pushimeve? (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 07:10 17-08-2017

Promovimi i turizmit është kthyer në një rutinë të përditshme për kryeministrin Edi Rama.

Këtë herë, shefi i qeverisë publikon një video, ku shfaqet një çift turistësh nga Anglia të cilët tregojnë përjetimet e tyre gjatë pushimeve në Shqipëri.

“MIRËMËNGJES dhe ju uroj një ditë të mbarë me këtë përshkrim të bukur të Shqipërisë, sjellë drejtpërdrejt e me thjeshtësi nga përjetimi i këtij çifti anglez turistësh”, shkruan kryeministri.

Ndiqni videon për të mësuar se çfarë gjetën këtë sezon në Shqipëri dy turistët e huaj.  

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Anëtari i PD reagon pas dorëheqjeve të ministrave të Bashës dhe ia thotë hapur Karabinës: Puna e hotelit me 5 yje s’hahet as me vaj e as me uthull
“Shpërthen” skenaristi shqiptar pas pushimeve: Turizmi një paçavure, dy gjëra po ju kërkoj për vitin tjetër »
Article Logic
Execution time: 0.0042910575866699
array(1) { ["section"]=> string(100) "rama-e-nis-diten-me-rrefimin-e-nje-cifti-anglez-cfare-gjetem-ne-shqiperi-gjate-pushimeve-video-89332" }