Rama e nis ditën me vajzën 27-vjeçare, e merr si shembull fantastik

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:07 02-11-2017 Rama e nis ditën me vajzën 27-vjeçare, e merr si shembull fantastik

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën me rastin e një vajze që ka studiuar në Milano dhe menjëherë ëhstë kthyer duke hapur një biznes të saj në Shqipëri.

Rama e cilëson nismën e të resë si një shembull fantastik për të gjithë.

“MIRËMËNGJES dhe me këtë shembull fantastik të Anisa Kadaresë, vajzës 27 vjeçare që nuk e ka pritur punën në kafene duke bërë shtetin përgjegjës, po e ka krijuar atë duke marrë përgjegjësinë për veten e për të tjerë që janë punësuar falë saj, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama.

 

rama.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.042356014251709
array(1) { ["section"]=> string(72) "rama-e-nis-diten-me-vajzen-27-vjecare-e-merr-si-shembull-fantastik-98052" }