Rama e nis me foto nga Përmeti, komentuesja ngre shqetësim të papritur: Merr në telefon ambasadën, Greqia na turpëroi

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:49 24-09-2017 Rama e nis me foto nga Përmeti, komentuesja ngre shqetësim të papritur: Merr në telefon ambasadën, Greqia na turpëroi

Kryeministri Edi Rama ditën e sotme ka përshëndetur shqiptarët duke publikuar një foto të ujërave termale në Përmet, mirëpo një komentuese ka ngritur një shqetësim të madh.

Ajo i shkruan Ramës që të marrë në telefon ambasadën tonë në Greqi që të vendosin një flamur të ri sepse aktuali është i grisur.

Postimi i Ramës:

MIRËMËNGJES ?

dhe ju uroj një ditë të mbarë me këtë pamje të ujrave termale nën Urën e Kadiut në Bënjë të Përmetit, një oaz i bukur monumentesh të natyrës dhe historisë tonë kulturore

Komentuesja:

Mirmengjes z kryeminister Meqe neve e kemi te ndaluar te postojme foto ne komentet e tua po te lutem bej nje telefonate ne ambasaden tone ne athine te vendosin nje flamur te ri te pa grisur se na kane turperuar sa ska me zoti kryeminister Nderimet e mia

 

Capture_copy_copy.PNG

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028845071792603
array(1) { ["section"]=> string(120) "rama-e-nis-me-foto-nga-permeti-komentuesja-ngre-shqetesim-te-papritur-merr-ne-telefon-ambasaden-greqia-na-turperoi-93456" }