Rama e tepron me fotomontazhin më të fundit tallës për Bashën

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:48 12-06-2017 Rama e tepron me fotomontazhin më të fundit tallës për Bashën

Kryeministri Edi Rama ka vijuar ironinë e tij me liderin e Opozitës Lulzim Basha. Por me montazhin më të funidt duket se kryeministri Edi Rama e ka tejkaluar cakun.

Rama sapo ka publikuar një foto të liderit të PD-së në versionin “Bukuroshja e fjetur”. Kjo lloj ironie nga Rama vjen pasi ai e ka përsëritur disa herë që puna më mirë që Basha mund të bëjë është të flej gjumë.

Ky fotomontazh për më tepër ka dhe një simbolikë të veçantë pasi vjen në 43 vjetorin e Lulzim Bashës. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.03211498260498
array(1) { ["section"]=> string(67) "rama-e-tepron-me-fotomontazhin-me-te-fundit-talles-per-bashen-82193" }