Rama flet për tensione mes PS dhe LSI, por ja çfarë po bën Meta në këtë moment (Foto)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 23:08 01-02-2017 Rama flet për tensione mes PS dhe LSI, por ja çfarë po bën Meta në këtë moment (Foto)

Ndërkohë që kryeministri Edi Rama është duke dhënë një intervistë për gazetaren Ilva Tare, duke tërhequr mijëra teleshikues, kreu i Kuvendit ka gjetur diçka më zbavitëse për të bërë sesa ta kthejë televizionin nga “Ora News”.

Serioz, Edi Rama është duke folur për tensionet mes PS dhe LSI, vazhdimësinë ose jo të koalicionit dhe “hallin” e 71 mandateve, por kryetari i Kuvendit, Meta, po zbavitet me macen e tij.

Kjo është hera e parë që Metën e shohim duke u argëtuar me kafshë shtëpiake, për të cilat duket se ka dashuri të veçantë.

metamemacen.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021572113037109
array(1) { ["section"]=> string(88) "rama-flet-per-tensione-mes-ps-dhe-lsi-por-ja-cfare-po-ben-meta-ne-kete-moment-foto-67412" }