Rama: Forca Shqipëria...Por asnjë fjalë për përmbytjet që kanë përfshirë vendin

Publikuar tek: politike, më 13:23 11-10-2015 Rama: Forca Shqipëria...Por asnjë fjalë për përmbytjet që kanë përfshirë vendin Rama, nje vit me pare ne jug te vendit

Viktima e parë u regjistrua sot në Vlorë si pasojë e përmbytjeve por ende asnjë fjalë nga kryeministri i vendit, Edi Rama.

Situata në jug është alarmante por kryeministri Rama shkroi një status para pak minutash për të njoftuar anullimin e organizimit për ndeshjen në Parkun e Kryeministrisë, ndërsa harroi të shkruante për të përmbyturit.

Gjanica sot ka dalë nga shtrati duke shkaktuar mjaft probleme, në Vlorë u përmbytën disa lagje duke shkaktuar një dëm prej miliona eurosh, në Durrës e Lezhë gjithashtu situata është problematike por asgjë ende nuk është thënë nga kryeministri ynë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Shmangni viktima të tjera”, Basha thirrje qeverisë pasi një burrë humbi jetën nga përmbytjet në Vlorë
A është i ndërgjegjshëm Rama? Lexoni çfarë thotë për SHQUP-in dhe përmbytjet »
Article Logic
Execution time: 0.016479015350342
array(1) { ["section"]=> string(82) "rama-forca-shqiperia-por-asnje-fjale-per-permbytjet-qe-kane-perfshire-vendin-22869" }