Rama godet në shenjë me fotot e ditës, këtë herë përzgjedhja është thjesht...”no comment”

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:24 19-09-2016 Rama godet në shenjë me fotot e ditës, këtë herë përzgjedhja është thjesht...”no comment”

Nëse ka një gjë që kryeministri Edi Rama apo stafi i tij i PR e bën më së miri, ajo është përzgjedhja e fotove të ditës.

Edhe këtë herë kryeministri ka goditur në shenjë duke përzgjedhur një foto vërtet fantastike. Përmes xhamit Rama takon duart me një vogëlushe që duket kaq e ëmbël dhe entuziaste për këtë takim duarsh.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Fejesa e Bora Kokëdhimës në Qeparo, FOTOT dhe detajet e unazës me diamant
Foto nga ato që shkrepen njëherë në jetë: Gjyshet e Përmetit në mbrëmje »
Article Logic
Execution time: 0.0040738582611084
array(1) { ["section"]=> string(90) "rama-godet-ne-shenje-me-fotot-e-dites-kete-here-perzgjedhja-eshte-thjesht-no-comment-53357" }