Rama heq yllin me pesë cepa, e zëvendëson me simbolin misterioz (Foto)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 23:18 28-09-2017 Rama heq yllin me pesë cepa, e zëvendëson me simbolin misterioz (Foto)

Kryeministri Edi Rama duket se ia ka arritur qëllimit të heqë vëmendjen nga atletet e bardha dhe ta zhvendosë te xhaketa e tij ku kishte vendosur një yll me pesë cepa.

Shumë e akuzuan për simbolikën komuniste, por gjatë seancës së sotme parlamentare, Rama e ka braktisur edhe yllin, për ta zëvendësuar me një.... simbol që nuk dihet me saktësi çfarë është.

Duket se aksesori i ri i Ramës i ngjan një syri, ndoshta një sy nga ato hajmalitë për të mos e marrë më sysh, apo ...Iluminati?!?!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.00699782371521
array(1) { ["section"]=> string(73) "rama-heq-yllin-me-pese-cepa-e-zevendeson-me-simbolin-misterioz-foto-94076" }