Rama humbet durimin: Kur e mbyll klubin? Rakipi: Faleminderit që ekziston (Debati pikant)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 23:17 06-04-2017 Rama humbet durimin: Kur e mbyll klubin? Rakipi: Faleminderit që ekziston (Debati pikant)

Përballja e kryeministrit Edi Rama dhe gazetarit Ylli Rakipi, përveç tensioneve gjatë intervistës mbrëmjen e sotme është karakterizuar edhe nga shkëmbimet e batutave dhe ironitë pikante.

Në pjesën e fundit të emisionit Rakipi ka njoftuar publicitetin, por i lodhur, Rama duket se ka humbur durimin dhe ka pyetur “Edhe sa do rrimë këtu, deri në mëngjes? Kur e mbyll klubin ti?”.

Por pasi ka filluar pjesa e dytë e emisionit gazetari Rakipi e ka pyetur për disa nga koncesionet e dyshimta, që sipas tij i ka marrë i njëjti preson. Rama i ka quajtur gënjeshtra si ato të “Çadrës” duke thënë se ata vënë në diskutim edhe ekzistencën e vetë Ramës.

Ata vënë në diskutim edhe ekzistencën time”, tha Rama ndërsa Rakipi iu përgjigj “Jo ti ekziston, madje faleminderit që ekziston”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0068428516387939
array(1) { ["section"]=> string(90) "rama-humbet-durimin-kur-e-mbyll-klubin-rakipi-faleminderit-qe-ekziston-debati-pikant-74349" }