Rama i befasuar nga këto propozime, i lënë komente mijëra ndjekës por ai ia kthen vetëm këtij

Publikuar tek: fcb-bomb, më 06:52 23-04-2017 Rama i befasuar nga këto propozime, i lënë komente mijëra ndjekës por ai ia kthen vetëm këtij

"Wow. Deri më tani janë 1573 këngë të propozuara për muzikën që do të na shoqëroje në rrugën drejt 18 qershorit të Fitores2017”.

Kështu ka shkruar nga rrjeti social kryeministri Edi Rama lidhur me këngët që do të përdoren gjatë fushatës ndërsa edhe njëherë ka theksuar 18 qershorin si datën e mbajtjes së zgjedhjeve.

 

Mijëra komente janë lënë në këtë postim të Ramës por ky i fundit i është përgjigjur vetëm një komenti  përmes gjuhës së tij tipike.

Komentuesi: Opo je ne rregull ti Babi! Ku e ke hallin ti ku e kemi ne

Rama: Ku e ke hallin ti Mili tek Deep Purple?

Rama-ok-2.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Me tuta sportive dhe këpucë shiu para turmës, kush është politikani që s’pyet për KODIN E VESHJES ? (FOTO)
Rama i thotë kësaj vajze “Faleminderit që ekziston” dhe ndan suksesin e saj të jashtëzakonshëm »
Article Logic
Execution time: 0.018471002578735
array(1) { ["section"]=> string(98) "rama-i-befasuar-nga-keto-propozime-i-lene-komente-mijera-ndjekes-por-ai-ia-kthen-vetem-ketij-76111" }