Rama i bën dhuratë të veçantë moderatores simpatike, si rrallëherë shkon në emision (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:56 27-07-2017 Rama i bën dhuratë të veçantë moderatores simpatike, si rrallëherë shkon në emision (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama rrallë shkon në emisione të tilla, por këtë herë e ka “thyer” rregullin.

Moderatorja simpatike e “In Tv” Arjola Shehu ka ftuar në emisionin e saj Edi Ramën i cili siç duket i është përgjigjur kërkesës me kënaqësi.

Duhet të themi se Rama i ka bërë një dhuratë tepër të veçantë duke qenë i pranishëm në puntatën e fundit të emisionit të saj për këtë sezon, shkruan newbomb.al.

Në në një postim në facebook Arjola ka publikuar një foto, bashkë me kryeministrin në studio me mbishkrim, “Nder dhe privilegj qe studion time e vizitoi Kryeministri i Shqiperise, z. Edi Rama! Faleminderit qe me dhuruat nje interviste shume te vecante!”./Newsbomb.al/

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070979595184326
array(1) { ["section"]=> string(94) "rama-i-ben-dhurate-te-vecante-moderatores-simpatike-si-rrallehere-shkon-ne-emision-video-87547" }