Rama i flet te veshi presidentit Trump, SHPËRTHEN deputeti: LEGEN, je thyer në mes për një...

Publikuar tek: politike, më 15:48 12-07-2018 Rama i flet te veshi presidentit Trump, SHPËRTHEN deputeti: LEGEN, je thyer në mes për një... Edi Rama- Donald Trump dhe Mike Pompeo

Kryeministri Edi Rama jo vetëm ka shkrepur një foto të cilën më pas e ka publikuar si foto dite me Presidentin Amerikan Donald Trump, por ka pasur mundësi edhe të flasë me të gjatë samitit të NATO-s në Bruksel.

Pas fotos, Rama ka publikuar një video ku duket teksa i flet “me këmbë e duar” Trump-it i cili ulur në vend, e dëgjon me qetësi. 

Por menjëherë pas publikimit të videos nga kryeministri, ka reaguar nënkryetari i Partisë Demokratike Edi Paloka, i cili nuk i ka kursyer aspak ofendimet për kryeministrin.

Paloka i kujton Ramës, qendrimin e dikurshëm kundër Trump, duke e quajtur arrogant.

Postimi i plotë i Palokës:

Legen...Ben te fortin dhe arrogantin me te dobtit dhe popullin e tij.
E mbani mend se cfare tha per Trump atehere kur mendonte se nuk do zgjidhej. E quajti “turpi i njerzimit” . Shiheni tani si eshte thyer ne mes per nje foto, legeni.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023058891296387
array(1) { ["section"]=> string(94) "rama-i-flet-te-veshi-presidentit-trump-shperthen-deputeti-legen-je-thyer-ne-mes-per-nje-127678" }