Rama i fshihet gardës: Dal pa më vënë re 1 apo 2 herë në muaj dhe marr taksi...

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:59 13-09-2016 Rama i fshihet gardës: Dal pa më vënë re 1 apo 2 herë në muaj dhe marr taksi...

Kryeministri, Edi Rama gjatë takimit me maturantët ekselentë i'u tregoi atyre se 1 apo 2 herë në muaj merr taksi dhe del pa u vënë re nga ata të gardës.

Sipas Ramës kjo është një mënyrë për të evidentuar problemet ashtu siç janë realisht.

Po ashtu kryeministri shtoi se më parë sa herë delte përballej me problemin se çdo taksist është me master, por sot është ndryshe.

“1 herë  apo 2 herë në muaj marr taksi dhe dal pa më vënë re as ata të gardës.

Por, gjejmë problemin që çdo taksist është me master. I çojnë fëmijët në shkollë dhe japin mësim” tha Rama.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024005889892578
array(1) { ["section"]=> string(81) "rama-i-fshihet-gardes-dal-pa-me-vene-re-1-apo-2-here-ne-muaj-dhe-marr-taksi-52756" }