Rama i habit të gjithë: Këto janë tre figurat e Partisë Demokratike për të cilët unë kam respekt (EMRAT)

Publikuar tek: politike, më 00:40 15-11-2017 Rama i habit të gjithë: Këto janë tre figurat e Partisë Demokratike për të cilët unë kam respekt (EMRAT)

Kryeministri Rama në mbyllje të intervistës së tij në emisionin “Studio e Hapur”, është pyetur edhe për tre figurat e PD që ai i vlerëson.

Rama fillimisht veçoi Alfred Serreqin, por më pas habiti kur përmendi dy figura shumë të rëndësishme të PD-së, me të cilët ai ka pasur edhe përplasje herë pas here, si Ridvan Boden dhe Jozefina Topalli.

“Unë do të veçoja Alfred Serreqi, që me siguri ju nuk e mbani mend. Pastaj një njeri i cili më dukej sikur përdorëte partiturën në ansamblin e Saliut, ishte Ridvan Bode. Ishte një person që bënte diferencën. Të tretin do të dëshiroja të thoja Jozefina Topallin. Është një njeri që meriton respekt edhe në gabimet e saj”, tha kryeministri Rama. 

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rama: Visho Ajazi më kërkoi mbështetje, ja letra që më dërgoi
Ja çfarë bën Edi Rama menjëherë pas intervistës me Eni Vasilin (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.032776832580566
array(1) { ["section"]=> string(107) "rama-i-habit-te-gjithe-keto-jane-tre-figurat-e-partise-demokratike-per-te-cilet-une-kam-respekt-emrat-99596" }