Rama i habit të gjithë me këtë postim dhe bën “lëmsh” mbarë rrjetin

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:07 23-06-2017 Rama i habit të gjithë me këtë postim dhe bën “lëmsh” mbarë rrjetin

Kryeministri Edi Rama vazhdon t’i bëjë “lëmsh” të gjithë sa i takon koalicionit të shumpërfolur me Lulzim Bashën.

Në këto minuta, ai ka publikuar një fotot të Lulzim Bashës i cili mban ngritur dy gishtat lart, simbolin e PD.

“VOTO NR.2 për Shqipërinë që duam me shtet, punë, mirëqenie”, shkruan Rama duke ngjallur një mori reagimesh.

luull.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023818016052246
array(1) { ["section"]=> string(71) "rama-i-habit-te-gjithe-me-kete-postim-dhe-ben-lemsh-mbare-rrjetin-83540" }