Rama i ka mbledhur tifozët te kryeministria, por shikoni se si feston Ilir Meta

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:49 03-06-2017 Rama i ka mbledhur tifozët te kryeministria, por shikoni se si feston Ilir Meta

Finalja e Champions League është eventi kryesor i natës së sotme. Dhe padyshim edhe politika shqiptare të paktën për dy orë i ka fikur motorët e fushatës dhe po shijon spektaklin e përballjes në stadiumin “Millenium” në Kardif.

Kryeministri Edi Rama finalen po e ndjek në oborrin pas kryeministrisë, teksa ka postuar dhe videon e golit të Juventusit më diçiturën, “finoallafine”, raporton newsbomb.al.

ediiiiiiiii.jpg

Ndërsa kreu i Kuvendit Ilir Meta është me ministren e Integrimit Europian Klajda Gjosha në njësinë 11 ku së bashku me të rinjtë e LRI po përjetojnë emocionet e finales mes Realit të Madridit dhe Juventusit. Ndeshja aktualisht është në rrezultatin e barbartë 1-1, me gola të Ronaldo dhe Manxhukiç, raporton newsbomb.al.

mete.jpg

 

lri.jpg

Gjithashtu Meta ka qenë i pranishëm edhe në një minikampionat moshash dhe ka marrë pjesë në ceremoninë e kurorzimit të fituesit.

meta_ne_kames.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01922607421875
array(1) { ["section"]=> string(84) "rama-i-ka-mbledhur-tifozet-te-kryeministria-por-shikoni-se-si-feston-ilir-meta-81116" }