Rama i kthen përgjigjen që s’pritej një qytetareje në "Facebook"

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:40 07-01-2017 Rama i kthen përgjigjen që s’pritej një qytetareje në

Gjithçfarë përgjigje mund të prisnim nga kryeministri Edi Rama ndaj ndjekësve të tij në Facebook, por që do i kërkonte njërit prej tyre direkt numrin e telefonit për t’i zgjidhur një hall, këtë s’e kishim pritur.

Nëse në të gjitha komentet vihet re ironia e batutat e kryeministrit në këtë të vetëm rast rama është kursyer. Një qytetare i thotë se s’është bërë asgjë për dokumentet që ka dorëzuar te ALUIZN-i që në vitin 2016 dhe i lutet ta ndihmojë.

Ram i shkruan menjëherë “Më jep një numër telefoni”. Më poshtë do mund të lexoni edhe disa nga replikat e tjera të shefit të kabinetit me ndjekësit e tij.

edi.png

rama.png

rama1.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02762508392334
array(1) { ["section"]=> string(68) "rama-i-kthen-pergjigjen-qe-s-pritej-nje-qytetareje-ne-facebook-64859" }