Rama i kujdesshëm me personat publikë, pas luleve për Vikena Kamenicën, dhuratë edhe për Drini Zeqon

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:08 16-06-2015 Rama i kujdesshëm me personat publikë, pas luleve për Vikena Kamenicën, dhuratë edhe për Drini Zeqon Dhurata e kryeministrit Rama për Drini Zeqon

Kryeministri Rama nuk ka treguar se di të jetë edhe miqësor e i kujdeshëm deri në detaje kur lipset nevoja.

Pasi i dhuroi lule për ditëlindje Vikena Kamenicës, gjesti i bukur i rradhës vjen për Drini Zeqon. Moderatori i njohur ka festuar ditën e djeshme ditëlindjen dhe ka marrë një dhuratë të veçantë nga kryeministri Rama. Rama i ka dhuruar Zeqos butona për këmishë që mbajnë stemën me shqiponjën dykrenare dhe përkrenaren e Skënderbeut, bashkë me një urim ku shkruhet “+ 100”. Moderatorit, sigurisht që i është bërë shumë qejfi nga ky kujdes i veçantë i kryeministrit dhe e ka falenderuar publikisht .

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.33284997940063
array(1) { ["section"]=> string(104) "rama-i-kujdesshem-me-personat-publike-pas-luleve-per-vikena-kamenicen-dhurate-edhe-per-drini-zeqon-13772" }