Rama i referohet mediave italiane dhe jep lajmin e mirë për Shqipërinë: Qëndrojmë në krye (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:33 09-01-2018 Rama i referohet mediave italiane dhe jep lajmin e mirë për Shqipërinë: Qëndrojmë në krye (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama ka publikuar mëngjesin e sotëm një video nga një media italiane, e cila e rendit Shqipërinë në 5 vendet që kanë shënuar rritje në prenotimet turistike në 2017-ën.

 “MIRËMËNGJES dhe me këtë klasifikim nga mediat italiane të 5 shteteve që kanë shënuar rritjen më të lartë të prenotimeve turistike në vitin e fundit, ku në krye qëndron si një thesar ende për tu zbuluar Shqipëria, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan kryeministri, ndërsa poston edhe videon që ilustron zonat më të bukura turistike të vendit tonë gjatë periudhës së verës.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070250034332275
array(1) { ["section"]=> string(101) "rama-i-referohet-mediave-italiane-dhe-jep-lajmin-e-mire-per-shqiperine-qendrojme-ne-krye-video-105918" }