Rama i veshur sportiv mer Metën në shpinë dhe nisen për rrugë së bashku

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:27 17-04-2017 Rama i veshur sportiv mer Metën në shpinë dhe nisen për rrugë së bashku

Karikaturat e Bujar Kapexhiut gjithmonë ilustrojnë situatën aktuale në politikë.

Në postimin e tij të fundit shihet një karikaturë ku personazhët kryesorë janë Rama dhe Meta. Rama i veshur sportiv me një kapele në kokë kthehet prapa dhe i thotë " Kemi rrugë të gjatë", ndërsa Meta qëndron i rehatuar në shpinën e tij. Duket sikur janë nisur për rrugë të dy së bashku. Këtë paraqet karikatura e Kapexhiut, i cili sipër saj shkruan “Përsëri së bashku”.

kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022100925445557
array(1) { ["section"]=> string(77) "rama-i-veshur-sportiv-mer-meten-ne-shpine-dhe-nisen-per-rruge-se-bashku-75458" }