Rama ia shtron me peshk e raki, Basha 'ngjyen gishtin' në gjizë (Foto)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:33 07-06-2017 Rama ia shtron me peshk e raki, Basha 'ngjyen gishtin' në gjizë (Foto)

“Tepsia” e Ramës sot në Vlorë ishte e mbushur me prodhime deti, që kryeministri i shoqëroi me raki, teksa drekoi me peshkaratër qytetit bregdetar.

Por edhe kreu i opozitës Lulzim Basha, ka vendosë ta ngjyejë pak gishtin me gjizë të freskët në një market në Kavajë.

rgegt4tg4eg.jpg

Basha hyri në një makret në Kavajë, dhe nuk i rezistoi dot pa e provuar gjizën vendase dhe të freskët. Duket se për të dy liderat tepsia ka patur ushqime bio dhe tepër të shijshme sot!

gergw34gt34g3tg.jpg

wert345t3t3t3t.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028026819229126
array(1) { ["section"]=> string(71) "rama-ia-shtron-me-peshk-e-raki-basha-ngjyen-gishtin-ne-gjize-foto-81629" }