Rama impresionohet nga ajo që shikon në telefon: Ka dalë kryevepër

Publikuar tek: barometri, më 13:47 31-07-2018 Rama impresionohet nga ajo që shikon në telefon: Ka dalë kryevepër

Kryeministri Edi Rama e ka zhvendosur vëmendjen e ndjekësve të tij në rrjetin social Instagram.

 

Prej disa ditësh Rama ka nisur të postojë në Insta foto dhe video më pak formale nga ç’jemi mësuar ta shohim në Facebook apo Tëitter.

Së fundmi në “Story” kryeministrin dikush e ka filmuar teksa qëndron i ulur në sediljen e pasme të makinës, me gjasë duke u kthyer nga Vlora. Teksa sheh pamjet e spitalit të Sarandës, Rama thotë duke fërkuar mustaqet: “Ka dalë kryevepër ky spitali i ri në Sarandë. Është fantastik fare”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028471946716309
array(1) { ["section"]=> string(72) "rama-impresionohet-nga-ajo-qe-shikon-ne-telefon-ka-dale-kryeveper-129718" }