Rama ironizon Halim Kosovën, hap rubrikë të re në Facebook: "Thënia e ditës"

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:10 26-04-2015 Rama ironizon Halim Kosovën, hap rubrikë të re në Facebook:

Kryeministri Rama, ndryshe nga rubrika e tij “Foto e ditës”, sot ka vendosur të postojë “Thënien e ditës” dhe këtë ka zgjedhur ta bëjë me një shprehje të kandidatit të PD për Tiranën, Halim Kosova.

Pa komentuar fare, por vetëm me një “smiley” (buzëqeshje), Rama ka gjetur kohën të montojë mbi një fotografi natyre, shprehjen e Kosovës “Sporti është vaksina, Unë jam ilaçi”.

Ky postim vjen pak ditë pasi Rama e quajti Halim Kosovën "një burrë i mirë por shumë i lodhur".

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027141094207764
array(1) { ["section"]=> string(77) "rama-ironizon-halim-kosoven-hap-rubrike-te-re-ne-facebook-thenia-e-dites-9725" }