Rama ironizon opozitën me 'plakun mere': Ai moment kur gjylet e vetingut të prishin folenë e gjarpërinjve

Publikuar tek: barometri, më 08:26 02-08-2018 Rama ironizon opozitën me 'plakun mere': Ai moment kur gjylet e vetingut të prishin folenë e gjarpërinjve

Kryeministri Edi Rama vijon të ironizojë opozitën që sipas tij është e shqetësuar për shkarkimin e gjyqtarëve dhe prokurorëve të kapur nga politika.

 

Pak më parë në rrjetin social instagram, Rama ka postuar një video të aktorit të ndjerë Kadri Roshi në rolin e “Plakut Mere”, ku shkruan “Ai moment kur gjylet e vetingut të prishin folenë e gjarpërinjve në Pallatin e Drejtësisë”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024931907653809
array(1) { ["section"]=> string(109) "rama-ironizon-opoziten-me-plakun-mere-ai-moment-kur-gjylet-e-vetingut-te-prishin-folene-e-gjarperinjve-129898" }