Rama ironizon të riun e Lezhës: Do bëhesh politikan i zoti si unë se mban telefonin në dorë

Publikuar tek: politike, më 16:26 08-11-2018 Rama ironizon të riun e Lezhës: Do bëhesh politikan i zoti si unë se mban telefonin në dorë

Kryeministri Edi Rama ndodhet ditën e sotme në Lezhë ku po mban një takim me të rinjtë e Lezhës për anëtarësimin në Partinë Socialiste.

Gjatë këtij takimi, Rama i ka tërhequr vëmendjen një të riu që po mbante telefonin në dorë, duke e ironizuar teksa u shpreh se do të bëhet politikan i zoti pasi i ngjan atij.

“Ky do të bëhet një politikan i zoti se është si unë mban telefonin në dorë ndërkohë që unë flas”, tha Rama.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Meta viziton kompaninë “Amarelli”, takohet me drejtues dhe anëtarë të “Unindustria Calabria”
Kërkoi arrestimin e Dakos, kryebashkiaku i përgjigjet Alibeajt: Ky i pafytyri ka vëllain të dënuar për... »
Article Logic
Execution time: 0.004547119140625
array(1) { ["section"]=> string(97) "rama-ironizon-te-riun-e-lezhes-do-behesh-politikan-i-zoti-si-une-se-mban-telefonin-ne-dore-140767" }