Rama iu “përvishet” qytetarëve: Ty të kanë paguar nga Italia që të shkruash këtu, hapi veshët dhe dëgjo atë që thashë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:21 25-10-2017 Rama iu “përvishet” qytetarëve: Ty të kanë paguar nga Italia që të shkruash këtu, hapi veshët dhe dëgjo atë që thashë

Mesa duket reagimi për deklaratat e kryeministrit Rama me gazetarët sot në dalje të Kuvendit, ka vërshuar edhe në rrjetet sociale.

Disa prej komeneteve të bëra në profilin e tij, shefi i qeverisë ka zgjdhur që tu përgjigjet në të njëjtën monedhë.

Disa prej komenteve që kanë pasur mangësi gjuhësore në drejtshkrim, Rama nuk ka nguruar që tu kthehet me ironi.

Më poshtë foto të komenteve dhe përgjigjeve të Ramës:

Screenshot_19.jpg

Screenshot_17.jpg

Screenshot_18.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Deputeti i PD tregon arsyen e vërtetë të sulmit të Ramës ndaj gazetarëve: Fshehja e një skandali të madh
Profesor Kabo i tronditur nga vrasja e dyfishtë: Oh zot, nuk gjej dot fjalë, s’mund të vij më në Gjirokastër »
Article Logic
Execution time: 0.018902063369751
array(1) { ["section"]=> string(119) "rama-iu-pervishet-qytetareve-ty-te-kane-paguar-nga-italia-qe-te-shkruash-ketu-hapi-veshet-dhe-degjo-ate-qe-thashe-97179" }