Rama jep njoftimin E RËNDËSISHËM: Ja për cilët studentë do mbulojmë të gjitha SHPENZIMET

Publikuar tek: aktualitet, më 12:08 14-09-2018 Rama jep njoftimin E RËNDËSISHËM: Ja për cilët studentë do mbulojmë të gjitha SHPENZIMET Kryeministri Rama

Kryeminstri Edi Rama zhvilloi sot një takim me mësues të portalit "Mësues për Shqipërinë".

Gjatë fjalës së tij, kryeministri Rama dha një lajm të rëndësishëm për të gjithë studentët e ekselencës, të cilët do fillojnë studimet për mësuesi.

Kryeministri u shpreh se pikërisht për këta studentë, do të mbulojë të gjitha shpenzimet.

“Për 300 nxënës të ekselencës që do fillojnë të studiojnë në këtë profesion (mësuesi) ne do u mbulojmë të gjitha shpenzimet”, u shpreh kryeministri.

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 'S’ la gjë pa bërë që mos fitoja zgjedhjet’ Rama flet për mësuesen kundërshtare: Ç’rëndësi ka kjo
'Do ua hedhim në plehra' Rama merr vendimin DRASTIK: Hiqen celularët nga institucionet e shtetit »
Article Logic
Execution time: 0.016812801361084
array(1) { ["section"]=> string(94) "rama-jep-njoftimin-e-rendesishem-ja-per-cilet-studente-do-mbulojme-te-gjitha-shpenzimet-134290" }