Rama ka nisur ta dashurojë futbollin? Përgjigjen ia thotë Ilda Bejlerit dhe s’është ajo që prisnit

Publikuar tek: sport, më 08:30 07-09-2016

Ilda Bejleri, gazetarja seksi sportive ka pyetur kryeministrin Edi Rama mbi futbollin.

Është krijuar përshtypja sikur Rama ka nisur ta dashurojë futbollin, por jo. Kryeministri thotë se nuk është tifoz, ai thjesht bën tifo për kombëtaren. “Mes futbollit e basketbollit, zgjedhjen e kam bërë me kohë”, shton Rama.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Premio e çmendur, miliona euro për Kosovën në Botëror
Skandali/ Incident i turpshëm i kreut të federatës së futbollit të Maqedonisë me Armand Dukën pas ndeshjes »
Article Logic
Execution time: 0.011290073394775
array(1) { ["section"]=> string(103) "rama-ka-nisur-ta-dashuroje-futbollin-pergjigjen-ia-thote-ilda-bejlerit-dhe-s-eshte-ajo-qe-prisnit-52153" }